Lunchwebinar ‘Leefplezier en werkplezier’

- 29 juni 2026
- 12:00 - 12:40
- Online
Op 29 juni van 12:00-12:40 host Loc een lunchwebinar over leefplezier en werkplezier.
Met deze veelzijdige methode kun je als raad naar jezelf kijken: wat doe je, wat is daarvoor nodig en hoe vertegenwoordig je goed de cliënten als cliëntenraad (werkplezier)?
Leefplezier is een manier van contact met de achterban: wat vinden cliënten nou echt belangrijk? En wat is daar daarvoor nodig in de praktijk (leefplezier)?
We gaan kennismaken met elkaar en de methode. We geven je handvatten mee om er zelf mee aan de slag te kunnen in bij jouw domein, locatie of thuis.
“Hoe bereiken we dat iemand ook als hij of zij afhankelijk is van anderen, het naar de zin heeft en houdt in het leven.” (Quote Leefplezier)
Kom 29 juni om 12:00 uur online samen met ons ontdekken wat leef- en werkplezier kan brengen voor jullie cliënten, raad, organisatie en mensen. Laat je inspireren en meld je aan!
Kosten
Deze webinar is gratis voor leden van LOC. Niet-leden betalen €33,-.
Wil je meer weten over de voordelen van het LOC lidmaatschap? Kijk dan op: Lid worden – LOC Cliëntenraden
Aanmelden








