Netwerkbijeenkomst cliëntenraden regio Gelderland (Online)
- 7 maart 2022
- 14:00 - 15:30
- Online, vanaf je eigen werkplek.
Het is fijn om met cliëntenraden uit de regio bij elkaar te komen om ervaringen uit te wisselen, om van elkaar te leren en elkaar te inspireren. We delen kennis vanuit de theorie en/of gaan met elkaar in gesprek over wat in de dagelijkse praktijk van medezeggenschap speelt; wat gaat goed en wat kan beter.
Thema
Centraal in deze onlinebijeenkomst staat het thema ‘Wat leeft er nu onder de cliëntenraden in de regio? Wat zijn uw ervaringen? Waar loopt u tegen aan? Welke ondersteuning heeft u nodig? We vinden het belangrijk om aan te sluiten bij uw situatie en de wensen van de cliëntenraden in de Regio Gelderland.
Programma
14.00 uur Welkom en kennismaking
- Kort landelijke ontwikkelingen binnen medezeggenschap door LOC
- Uitwisseling van ervaringen
- Inventarisatie van behoefte voor volgende bijeenkomsten
15.30 uur Afronding
Overige informatie
Deelname voor LOC leden is gratis, niet aangesloten cliëntenraden zijn ook welkom; deelname is dan €35 per persoon.· Na aanmelding ontvangt u een week van tevoren een link om deel te nemen.
Bij vragen neem contact op met Vraagbaak LOC 030 284 32 00 of Netwerk contactpersoon LOC – Klazien Teeuwissen: k.teeuwissen@loc.nl