Regionale bijeenkomst cliëntenraden Utrecht

- 12 januari 2024
- 10:00 - 12:30
- 't Veerhuis, Nijemonde 4, 3434 AZ Nieuwegein
Op vrijdagochtend 12 januari 2024 organiseert het team van het regionaal netwerk Utrecht van LOC een nieuwe themabijeenkomst. Het thema is ‘Scheiden van wonen en zorg, voor wie is dat goed?’ .
Wellicht zijn jullie met dit thema al aan de slag zijn gegaan of staat dit onderwerp op de agenda van jullie cliëntenraad. Deze bijeenkomst is een mooie gelegenheid om met elkaar informatie uit te wisselen en kennis te delen. Ook dit keer zullen er weer sprekers worden uitgenodigd om jullie van informatie te voorzien. Dus begin het nieuwe jaar goed en meld je aan voor deze netwerkbijeenkomst.
Programma
10:00 Welkom
Theorie:
– Info Woonbond
– Toekomst wonen
– Medezeggenschap bij wonen
11:00 – 11:15 Pauze
11.15 Gespreksdeel in groepjes;
– Stellingen
– Plenair ophalen conclusies (12:10)
Kosten
Deelname voor LOC leden is gratis. Andere cliëntenraden zijn ook welkom, de kosten voor niet-leden zijn € 40,– per persoon. Is je cliëntenraad nog niet lid van LOC? Bekijk hier de lidmaatschapsvoordelen.
Aanmelden
Klik op onderstaande knop om je aan te melden voor deze cursus.
Indien je onverhoopt niet aanwezig kan zijn bij de bijeenkomst, vragen wij je om dit uiterlijk 48 uur van tevoren te laten weten via loc@loc.nl. Bij een te late afmelding zijn we helaas genoodzaakt om een factuur te sturen ter hoogte van het tarief voor niet-leden.