Intervisie voor ondersteuners cliëntenraden: Versterk jezelf en je vak!
Als ondersteuner van een cliëntenraad werk je vaak zelfstandig. Je bent de spil in een dynamische samenwerking en kunt tegen complexe situaties aanlopen, zowel binnen de raad als binnen de organisatie. Dan is het essentieel om te kunnen reflecteren en sparren. Dat kan bij een intervisiegroep van LOC.
Ruim 15 jaar bieden wij professioneel begeleide intervisie. Hier krijg je de ruimte om met collega’s uit het vakgebied inzicht te krijgen in je aanpak en je vaardigheden te verfijnen. De intervisie is gebaseerd op de methode van Bureau de Mat, waarmee je waardevolle inzichten krijgt in je eigen en elkaars interactievaardigheden.
Kies de groep die bij je past: we bieden intervisie aan op dinsdag (in een ochtend- en een middaggroep) en op woensdagochtend. De groepen komen vijf keer per jaar bijeen. De groepen op dinsdag ontmoeten elkaar in de middag bij de lunch.
Kosten
De kosten voor de intervisie zijn €585,- per jaar, voor vijf bijeenkomsten mét begeleiding, koffie/thee én de lunch. We werken in kleine, veilige groepen van minimaal 6 en maximaal 9 deelnemers.
Interesse?
Mail voor meer informatie of om je aan te melden naar loc@loc.nl
Meer aanbod voor ondersteuners
Aanbod voor ondersteuners – LOC Cliëntenraden
Download artikel als PDF





